Рада з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності

Шановні члени Інвестради та їх представники!

24.11.2017

Повідомляємо, що Державною фіскальною службою в рамках роботи Ради з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності протягом вересня-жовтня 2017 року проведено низку запланованих секторальних зустрічей фахівців ДФС із членами Інвестради – представниками окремих галузей економіки.

За результатами зазначених заходів складено протоколи секторальних зустрічей, із змістом яких Ви можете ознайомитись у розділі «Матеріали засідань» за посиланням http://rada.sfs.gov.ua/materiali-zasidan/protokoli.

З метою продовження конструктивного діалогу та формування скоординованої позиції бізнесу та влади у сфері діяльності ДФС, у рамках підготовки підсумкового засідання Інвестради у ІІ половині грудня 2017 року, просимо звернути увагу на протокольні рішення та, у випадку наявності, просимо надати пропозиції та матеріали щодо їх виконання до Секретаріату Інвестради.

Крім того, з метою перегляду та оновлення складу Інвестради, у випадку необхідності зміни представника Вашої компанії у Персональному складі Інвестради з об’єктивних причин, просимо надіслати свої пропозиції до ДФС, а також на електронну скриньку: invest_rada@sfs.gov.ua.