Рада з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності

Україна увійде в ТОП-30 рейтингу Doing Business – Нефедов

25.11.2016

Заступник міністра економіки презентував законопроект щодо дерегуляції бізнесу

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало комплексний законопроект щодо дерегуляції бізнесу, прийняття якого дозволить Україні поліпшити свої позиції в рейтингу Світового банку Doing Business мінімум на 40 позицій і вже в 2018 році увійти в ТОП-30 країн-учасників рейтингу. Про це в ході засідання уряду сказав перший заступник міністра економрозвитку Максим Нефедов.

За його словами, законопроект представляє два напрямки рішень – довгострокові, які вимагають тривалого часу на імплементацію, і рішення, які можна прийняти найближчим часом. Рішення стосуються ключових сфер ведення бізнесу – від будівництва до IT, а також питань введення в Україні Інституту довірчої власності, поліпшення в сфері дотримання прав міноритарних акціонерів, поліпшення прав кредиторів.

"Цей законопроект дозволить поліпшити позиції України в Doing Business на не менше ніж 40 позицій. У нас є можливість увійти вже в 2018 році в ТОП-30 країн (рейтингу – Ред.)", – сказав Нефедов.

Він також повідомив, що найближчим часом документ пройде оцінку експертного співтовариства і громадських організацій.

"І вже через кілька тижнів ми винесемо це законопроект на засідання уряду – для затвердження, а потім і в парламент", – сказав Нефедов.

 

http://www.segodnya.ua/economics/business/ukraina-voydet-v-top-30-reytinga-doing-business-nefedov-772775.html