Рада з питань стимулювання інвестицій та підприємницької діяльності

Внесено зміни до Положення про Державну фіскальну службу України

12.08.2015

Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 року №548 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни, зокрема, і до Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2015 року №236.

Змінами встановлено, що діяльність Державної фіскальної служби України спрямовує і координує Кабінет Міністрів України через Міністра фінансів.

Відтак, Голова ДФС призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України, внесеним Міністром фінансів.

Також, і заступники Голови ДФС призначаються на посаду та звільняються з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України, внесеним Міністром фінансів на підставі пропозицій Голови ДФС.

Змінами, що набули чинності визначено, що ДФС відповідно до покладених на неї завдань також здійснює

- перегляд рішень територіальних органів ДФС під час проведення процедури адміністративного оскарження;

- підтверджує статус податкового резидента України;

- забезпечує виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та його державами-членами, з іншої сторони, з питань що належать до компетенції ДФС;

 - організовує у засобах масової інформації роз’яснювальну роботу, пов’язану з практикою застосування законодавства з питань, що належить до компетенції ДФС.